Odbierz 10$ na lekcję online z dowolnym nauczycielem!

 

Swojego czasu opublikowałam na moim kanale niezależną recenzję portalu Italki. W konsekwencji portal ten został sponsorem publikowanych przeze mnie nagrań na ponad rok. Tę recenzję w dalszym ciągu możecie zobaczyć TUTAJ.

Wykupując lekcje online dla siebie zawsze korzystam z tego portalu. Jestem tam również zarejestrowana jako nauczyciel i od czasu do czasu udzielam tam pojedynczych lekcji zainteresowanym uczniom. Nagrałam również video na temat tego w jaki sposób z takich lekcji online korzystać, na co zwrócić uwagę, jak się do nich przygotowywać itp. Nagranie to znajdziesz TUTAJ.

Aby skorzystać z możliwości otrzymania 10$ na lekcję z dowolnie wybranym nauczycielem lub tutorem z dowolnego języka na portalu italki, trzeba się zarejestrować na portalu, opłacić, zabukować i odbyć pierwszą lekcję z jakiegokolwiek języka.  A najpóźniej po kilku dniach na Twoim koncie profilowym pojawi się dodatkowe 10$ do wykorzystania 😀 A 10$ to nie lada gratka, bo w zależności od nauczyciela, jego cen i kraju pochodzenia, starcza na jedna lekcję (od 30 do 60 minut).

 

italki3