Już od początku roku czekałam aż nadejdzie w końcu ten tydzień. Share week to świetna akcja zapoczątkowana kilka lat temu przez Andrzeja z jestkultura.pl polegająca na polecaniu ciekawych polskich blogów. Tym razem i ja się dołączam.

Jeśli chcecie poczytać więcej na temat tej akcji albo sami wziąć udział, to zajrzyjcie do Andrzeja tutaj.

A ja już przechodzę do pokazania Wam moich ulubionych blogów, bo się niecierpliwię 🙂 Kolejność przypadkowa.

 

 

 

maciag

agnieszkamaciag.pl

Blog Agnieszki odkryłam na początku tego roku i jestem nim absolutnie zachwycona. Przyssałam się do tego blogu na dwa dni i przeczytałam każdy artykuł. I chcę więcej. Agnieszka jest bardzo serdeczną osobą, nieustannie zaskakuje mnie to jej ciepło bijące od każdego artykułu. To naprawdę wartościowy blog, bardzo uspokaja i robi dobrze na serducho. I jest przepiękny. Strasznie chciałabym przeczytać „Smak szczęścia” autorstwa Agnieszki, ale stare egzemplarze chodzą po kilkaset złotych. Wznowić nakład proszę!

 

 

prosty

prostyblog.com

Autorkę tego blogu już znacie bardzo dobrze z wywiadu, który ukazał się tutaj parę dni temu. Ajka opisuje na blogu całą swoją przygodę z minimalizmem i, jak już wiele innych osób, również ona udowadnia, że ogarniając przestrzeń wokół siebie wprowadzamy do swojego życia magię, która zmienia nie tylko ład na półkach. Fajne jest też to, że blog jest aktualizowany bardzo regularnie i często, więc każdego tygodnia jest coś nowego do poczytania.

 

 

segritta

 

segritta.pl

Tego blogu chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. U Matyldy jest zawsze coś fajnego do poczytania, ta dziewczyna ma świetne, mądre podejście do życia i wielu spraw. Widzieliście co ostatnio wyczyniła z zepsutymi fotelami wystawionymi na śmietnik?! Blog jest aktualizowany często, więc, na przemian z Prostym Blogiem, zawsze mam lekturę do śniadania 🙂

 

 


A jeśli jeszcze nie znasz mojego kanału o językach obcych, tego zapraszam TUTAJ

Jeśli chcesz być informowana o nowych postach i nagraniach, to polub moją stronę na Facebooku  TUTAJ i upewnij się, że będziesz widzieć wszystkie powiadomienia. W tym celu kliknij w pole „lubię to” a następnie zaznacz tam „otrzymuj powiadomienia”. W ten sposób żaden post Ci nie umknie. Zachęcam Cię też do zapisania się na newsletter.