Czy znasz to uczucie, kiedy uczysz się języka bardzo długo i nadal nic nie umiesz powiedzieć?

Czy uczysz się setek lub tysięcy słówek na pamięć, a później ich nie pamiętasz?

Uczysz się ciągle czegoś nowego a i tak stoisz w miejscu?

Czy masz pustkę w głowie zawsze, kiedy chcesz coś napisać w języku obcym?

Czy masz wrażenie, że znasz dobrze gramatykę, jednak nie umiesz jej zastosować?

A może masz w posiadaniu serię różnych podręczników i już nie wiesz z czego i jak korzystać?

Nie wiesz, na czym się skoncentrować, żeby uczyć się języka skutecznie?

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA TYM KURSIE?

Jak sprytnie i skutecznie uczyć się języków obcych!

N

jak nauczyć się dobrze pisać

N

jak efektywnie ćwiczyć rozumienie ze słuchu

N

jak radzić sobie z nauką samemu i z czego korzystać

N

jak pozbyć się bariery w mówieniu

N

jak naprawdę uczyć się słownictwa

N

jak uczyć się nowego języka od początku i jak rozwijać już znany

N

czego i jak się uczyć, żeby było najbardziej efektywne

N

jak czytać, aby miało to sens

N

jak uczyć się gramatyki, aby pomagała, a nie przeszkadzała w płynnym mówieniu

Odkąd przerobiłam kurs zupełnie zmieniłam swoje podejście do nauki! Naprawdę taka nauka kontekstowa DZIAŁA!

Chciałam kolejny raz rozpocząć naukę języka obcego. Postanowiłam podejść do tego metodologicznie i rozpoczęłam od tego kursu online! Przerobiłam go dwukrotnie i często wracam do tych nagrań. Największe wrażenia zrobił na mnie pomysł Sandry na gramatykę. Naprawdę taka nauka kontekstowa DZIAŁA! Polecam ten kurs wszystkim, nie tylko do nauki języków obcych, chociaż do języków oczywiście jest najbardziej dopasowany! Odkąd przerobiłam kurs zupełnie zmieniłam swoje podejście do nauki! Inaczej oglądam seriale, wymieniłam podręcznik do gramatyki na książki z audiobookami, więcej piszę i nauka stała się nie tylko O TRZY NIEBA PRZYJEMNIEJSZA, ale także bardziej efektywna.

Katarzyna Krzywicka, Adwokat

https://krzywicka.pl/

Nazywam się Sandra Scholz i od lat hakuję gramatykę i skutecznie uczę się i nauczam języków obcych.

Nie mam szczególnego talentu do języków, ale umiem się skutecznie uczyć. Dzięki temu nauczyłam się czterech języków obcych do poziomu C2. Po prostu wiem czego, jak i kiedy się uczyć.

Od wielu lat prowadzę kursy języka niemieckiego, włoskiego oraz angielskiego. Od 5 lat pracuję z uczniami indywidualnie online i przekazuję moim uczniom to, czego nauczyłam się przez lata nauki języków.
Skupiam się na sprytnej nauce, eliminowaniu tego, co jest niepotrzebne i intensywnej pracy nad tym, co najszybciej pozwala na opanowanie języka obcego. Uczymy się mówić i pisać. Ale tak, aby każdy mógł sobie poradzić w dowolnej sytuacji.

Przez całe życie zgłębiam tajniki języków. Studiowałam językoznawstwo oraz skończyłam filologię włoską i hiszpańską w Niemczech. Uczyłam się kilkudziesięciu języków, a pięcioma posługuję się profesjonalnie. Moją specjalnością była i jest wielojęzyczność. Ludzie mnie pytają, skąd biorę czas na naukę i doskonalenie języków. Ale moje życie wcale nie polega tylko na tym! Dlatego, że NIE zajmuję się rzeczami, które nie mają sensu.

  • Nie uczę się dziwnych i bezsensownych dialogów na pamięć.
  • Nie wypełniam ćwiczeń gramatycznych.
  • Nie czytam skomplikowanych definicji.
  • Nie studiuję tabelek.
  • Nie zmuszam się do nauki.
  • Nie uczę się bezproduktywnie tysięcy słówek w bezsensowny sposób.

Uczę się tego, co jest najbardziej potrzebne. Uczę się umiejętności. I moi uczniowie pod moją opieką również uczą się umiejętności, nie zapamiętywania informacji – jak w szkole. Uczę się w taki sposób, aby jak najszybciej móc jak najwięcej powiedzieć i napisać. Sprytnie wybieram działania, które są najbardziej efektywne. Od siedmiu lat radzę widzom na moim kanale YouTube, jak lepiej uczyć się języków. A teraz w tym kursie online pokażę Ci krok po kroku, jak nauczyć się każdej umiejętności w nowym języku i jak ruszyć do przodu z tym, który się zatrzymał.

W tym kursie pokażę Ci dokładnie JAK JA TO ROBIĘ!

SIEDEM MODUŁÓW KURSU

MODUŁ PIERWSZY: SZUKAJĄC METODY

Motywacja
Nauka pasywna i aktywna
7 zasad nauki języków
Zasada Spaced Repetition w nauce języków
Zasada pareto w nauce języków

MODUŁ DRUGI: PLANOWANIE

Planowanie roczne
Planowanie okresowe, tygodniowe i dzienne

MODUŁ TRZECI: NAUKA ROZUMIENIA  ZE SŁUCHU

5 zasad rozumienia ze słuchu
Jak szukać materiałów
Jak wykorzystywać video do nauki

MODUŁ CZWARTY: NAUKA SŁOWNICTWA

11 wskazówek dotyczących nauki słownictwa
Jak czytać?
Ćwiczenie na naukę czytania
Jak ja to robię?

MODUŁ PIĄTY: NAUKA PISANIA

Jak nie ćwiczyć pisania w języku obcym
9 zasad dobrego pisania w języku obcym
Jak napisać dobry tekst w języku obcym
Czego unikać?

MODUŁ SZÓSTY: NAUKA GRAMATYKI

3 błędy w nauce gramatyki
15 zasad nauki gramatyki

MODUŁ SIÓDMY: NAUKA MÓWIENIA

Co to jest płynność językowa?
10 zasad jak mówić lepiej i pokonać barierę w mówieniu

SUPER BONUS

Archiwalne nagranie pierwszego webinaru „Hakowanie gramatyki”, który już nigdy nie będzie dostępny w osobnej sprzedaży!

Szkoda, że nie trafiłam na taki kurs na początku mieszkania w Niemczech… Świetna robota!!!

Jako że mieszkam od jakiegoś czasu za granicą, żałuję bardzo, że nie miałam dostępu to takiej wiedzy wcześniej – byłoby mi dużo łatwiej ucząc się języka.

Kurs motywuje, tłumaczy pracę naszego mózgu i proces zapamiętywania, co wspomaga i ułatwia naukę, gdy rozumiesz cały proces edukacji. Zawiera dużo różnych ciekawych pomysłów i inspiracji do tego, jak się uczyć języka obcego. 

Podobała mi się szczególnie część na temat planowania nauki języka – zrobiłam wszystkie wymienione błędy w mojej edukacji

Część na temat nauki mówienia w języku obcym to must have! Szkolne, tradycyjne metody okazały się w moim przypadku mało skuteczne i wiele lat szlifowania języka zajęło mi dojście do wniosków i pomysłów, o których mówi w kursie Sandra. Wiedząc to wcześniej mogłabym uniknąć wielu trudności i szybciej opanować płynne mówienie w obcym języku. 

Dr Anna Smolińska; Ekonomistka/Inwestorka

kobietainwestuje.pl

Dlaczego przygotowałam ten kurs?

Ponieważ co chwilę jestem pytana w komentarzach i wiadomościach prywatnych, jak uczyć się języków od początku do końca. To jest bardziej złożony temat i nie da się na niego odpowiedzieć w krótkim komentarzu.

 

 Żeby każdy mógł skutecznie uczyć się języków, ponieważ jest to, moim zdaniem, bardzo ważna umiejętność! Zarówno uczenie się jak i sama znajomość języków.

 

Moją misją jest pomaganie w nauce języków i po siedmiu latach udzielania rad na YouTube przyszła pora na kolejny krok i cały kompleksowy videokurs online.

Opinie moich uczniów o moim sposobie nauczania

Jestem niezmiernie zachwycony miesięcznym, bardzo intensywnym kursem, który prowadziła Sandra. Przyznaję, że jest ona niesamowitym nauczycielem, który ofiarowuje ze swojej strony olbrzymie pokłady zaangażowania, a od ucznia wymaga w zamian sumienności i pracowitości. W moim przypadku, dzięki codziennej nauce oraz nucie pozytywnego “terroru” Sandry, znajomość języka niemieckiego podskoczyła o całe dwa poziomy w bardzo krótkim czasie. Już kilkudniowa nauka dała pozytywne efekty – byłem w stanie zrozumieć swój pierwszy film z serwisu ardmediathek.de. Naprawdę super uczucie! Ja swoje cele osiągnąłem.

Jakub Czepek (25 lat)

Jestem zafascynowana pasją Sandry do nauki języków obcych, odkąd zaczęłam zaglądać na jej blog. Od początku bardzo uważnie słuchałam jej rad i sugestii dotyczących sposobu nauki, po czym z radością zauważałam postępy. Sandra jest nauczycielem na pewno bardzo wymagającym, nie ma możliwości pominięcia czegoś, improwizacji, gdy nie przeczyta się tekstu bądź nie obejrzy filmu. Jest bardzo spostrzegawcza i konsekwentna, pomogła mi wyeliminować zakorzenione głęboko błędy, które popełniałam od początku używania języka, nie zdając sobie z nich sprawy.

Ewa Galczak (31 lat)

www.homesweethome.lu

Szok i sztos! Poznane metody na hakowanie nauki języków doceniam zarówno jako uczestnik, jak i pedagog z wykształcenia.

Szok, ponieważ Sandra od samego początku zrywa z utartymi, szkolnymi przyzwyczajeniami. Krok po kroku tłumaczy nie tylko „co” należy zmienić, aby nauka była efektywna oraz progresywna, ale także „dlaczego” oraz „jak”. Zaznacza, na co powinny zwrócić uwagę mniej i bardziej zaawansowane osoby. Podaje obszerne, zrozumiałe przykłady. Pokazuje, gdzie w świecie online i offline znaleźć można materiały do nauki, gdzie można szukać inspiracji.

Nie mogę powiedzieć, że jest mi łatwo przyzwyczaić się do nowych sposobów na naukę języków. Są one dla mnie – osoby, która języków obcych uczyła się głównie na zajęciach szkolnych oraz trochę na stacjonarnym kursie włoskiego – totalną odwrotnością wszystkich przyzwyczajeń. A wiadomo, że zmiana nawyków potrzebuje cierpliwości i czasu, ale! Sandra przez cały czas przygotowuje do zmiany nastawienia oraz do tworzenia realnych, dobrze sformułowanych celów w nauce. Faktycznie pokazuje, jak uczyć się umiejętności i odrzucać to, co niepotrzebne. Podczas kursu zrozumiałam też, skąd wzięła się u mnie blokada w mówieniu. Przyjemnie było odkryć, że nie wynika ona z ogólnego braku wiedzy, a z gramatycznego mętliku. Dlatego nie tylko szok, ale i sztos!

Poza zawartością merytoryczną doceniam także stronę techniczną. Video ogląda się z przyjemnością. Jest dobrze nagrane i estetyczne. W filmikach Sandra rozwija informacje, które znaleźć można w plikach pdf z danego modułu. Naprawdę, nie ma tu ściemy. Poznane w każdym module metody na hakowanie nauki języków doceniam zarówno jako uczestnik, jak i pedagog z wykształcenia.

Marta Pacholczyk, Pedagog

http://sztukachytra.pl/

JAK HAKOWAĆ GRAMATYKĘ?

Dodatkowo jako materiał bonusowy otrzymasz dostęp do archiwalnego zapisu na żywo pierwszego webinaru o hakowaniu gramatyki (ponad 1h), w którym na konkretnych przykładach z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego i hiszpańskiego, pokazuję, jak można rozumieć poszczególne elementy gramatyki i odnieść  je do języka polskiego, aby nauka była o wiele łatwiejsza. Dzięki tym sposobom gramatyka staje się logiczna i uporządkowana.

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli

   chcesz zacząć się uczyć nowego języka od początku, ale nie wiesz jak

utknąłeś z językiem na pewnym poziomie i już nie widzisz postępów

  chcesz, aby wszystko było wytłumaczone prostym językiem i swobodnie bez uniwersyteckiej maniery

  chcesz się uczyć, ale nie masz finansów na kurs językowy i materiały

  chcesz się uczyć szybciej i skuteczniej i przestać marnować długie lata na naukę podstaw ciągle od nowa

  podchodzisz do nauki języków poważnie i chcesz naprawdę pracować

  nie szukasz płytkiej motywacji, tylko konkretnych informacji

  chcesz się uczyć efektywnie i nie szukasz dziwnych sztuczek

 

Ten kurs NIE jest dla Ciebie jeśli

  nie lubisz materiałów video i kursów online

masz nadzieję, że przerobienie tego kursu sprawi, że wcale już nie będziesz musiał inwestować czasu i pracy w naukę języka

  liczysz na teksty motywacyjne zamiast konkretnych porad

  doskonale umiesz uczyć się języków

  szukasz kursu w akademickim żargonie i operującego akademickimi pojęciami

  nie lubisz pracować w koncentracji i robić zadanych ćwiczeń

  wolisz nadal dłubać w ćwiczeniach gramatycznych

  nie interesuje cię faktyczne nauczenia się języka, a tylko samo spędzanie czasu na „nauce:

  szukasz tylko dziwnych sztuczek, aby obejść fakt, że musisz nad językiem pracować

Co otrzymasz w cenie kursu

$

Moje tajniki nauki języków

Powiem również, jak ja uczę się języków. Jeszcze nigdy tego dokładnie nie mówiłam.

$

Materiały video oraz transkrypcje

Każde zagadnienie w formie materiału video oraz dodatkowo w formie pisemnej w postaci pliku PDF do pobrania.

$

Hakowanie gramatyki

Dożywotni (dopóki istnieje ta strona) dostęp do archiwalnego nagrania „Jak hakować gramatykę”, którego już nie ma w sprzedaży.

$

Dostęp do aktualizacji

Kurs będzie z czasem w miarę potrzeb doskonalony, a wszystkie dodatkowe materiały, które się pojawią, będą dostępne również dla Ciebie.

$

Pomocne ćwiczenia

Dużo ćwiczeń, kart pracy i przydatnych dokumentów do ogarnięcia Twojej nauki.

$

Dożywotni dostęp do materiałów

Możliwość powtarzania kursu wiele razy przez cały okres istnienia strony.

$

7 modułów kursu

Siedem modułów kursu z moimi zasadami nauki języków.

Strona korzysta z plików cookies. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij