Boot camp językowy

 

BOOT CAMP JĘZYKOWY

Jeśli chcesz ze mną popracować na swoim językiem, do wyboru masz kilka opcji w zależności od Twoich potrzeb. Możesz się ze mną skontaktować, jeśli masz przestój w nauce języka i nie wiesz co dalej. Albo możesz dołączyć do intensywnego miesięcznego programu z językiem niemieckim. Uczę tylko języka niemieckiego, ponieważ jest to język, który znam najlepiej i w którym czuję się nawet pewniej niż w języku polskim. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na mój temat skocz do zakładki O mnie.

Musisz wiedzieć jedną ważną rzecz: daję wiele i wiele wymagam. Pracy. I zaangażowania. Nie toleruję lenistwa, śmichów chichów  i wyrzucania pieniędzy w błoto. Jeśli uczysz się ze mną, to przygotuj się na totalny boot camp językowy. Niech Cię nie zmyli moja miła powierzchowność na nagraniach z Youtube ;). Jeśli nie masz na niego ochoty, nie zamawiaj lekcji. Jeśli to ja zauważę, że się obijasz i nie stosujesz do moich rad – zakończę współpracę.

 

 1. Intensywny miesięczny boot camp z językiem niemieckim – Oferta specjalna dla czytelników blogu 

Jeśli Wam się śpieszy i chcecie szybko nauczyć się języka niemieckiego, to doskonale trafiliście. Specjalnie dla czytelników bloga oferuję miesięczny pakiet z codziennymi lekcjami i indywidualną opieką. Każdego dnia łączymy się na pełną godzinę na Skype, od poniedziałku do piątku w ustalonej, dogodnej dla nas obojga godzinie. Uczę Was niemieckiego każdego dnia i pilnuję, abyście się uczyli również poza lekcjami. Mówię Wam co macie konkretnie zrobić – a Wy to robicie. Jeśli ktoś nie będzie się stosował do moich wskazówek, kurs zostanie natychmiast przerwany a pieniądze zwrócone. Taka osoba już nigdy nie będzie do programu przyjęta. Więc zastanówcie się dobrze, zanim się zdecydujecie. Nie współpracuję z leniami i cwaniakami, którym się wydaje, że wiedzą lepiej.  Z chwilą rozpoczęcia programu zaczyna się dla Was ciężka harówa.  W ciągu miesiąca musicie nauczyć się niemieckiego od zera do w miarę płynnego posługiwania się językiem w codziennym życiu. Będzie więc ciężko. A jeśli znacie już w jakimś stopniu niemiecki i chcielibyście w ciągu miesiąca przeskoczyć na kolejny poziom, to również możecie zapisać się do programu. Czas, który uczestnicy muszą przeznaczyć dziennie na naukę niemieckiego zaczyna się od dwóch godzin: jedną stanowi rozmowa ze mną, drugą praca samodzielna. To wersja dla osób znających już w jakimś stopniu język niemiecki. Początkujący uczestnicy przeznaczyć muszą na język niemiecki co najmniej 3 godziny dziennie. Oszukiwać się nie da, bo ja wszystko widzę, wszystko słyszę i wszystko wiem :) KEINE GNADE! :)
Oczywiście ze względu na ogrom pracy z mojej strony ilość miejsc jest ograniczona. Nie mogę przyjąć do programu więcej niż 3 osoby miesięcznie, to jest absolutne maksimum. Cena za taki intensywny miesiąc (20 godzin konwersacji i konsultacje mejlowe) wynosi 450 euro brutto. Aby się zapisać, po prostu napiszcie do mnie poprzez formularz kontaktowy TUTAJ.

 

2. Półintensywny miesięczny program z językiem niemieckim – Oferta dla absolwentów programu intensywnego

Dla tych, którym już aż tak się nie śpieszy :). Spotykamy się na Skype dwa razy w tygodniu po 60 minut w ustalonej godzinie, lecz codziennie kontaktujemy się drogą mejlową. Piszesz codziennie krótkie wypracowania i tłumaczysz przygotowane przeze mnie zdania. Również tutaj koncentrujemy się dokładnie na tym, z czym masz problem. Dwa razy w tygodniu omawiamy pojawiające się wątpliwości i rozmawiamy po niemiecku. Na bieżąco możesz również do mnie pisać, jeśli masz dodatkowe pytania. W miarę możliwości staram się od razu odpowiadać. Program przewiduje około 1,5 godziny pracy z językiem niemieckim każdego dnia i jest przeznaczony tylko dla osób, które przeszły już mój intensywny boot camp. Cena za miesiąc półintensywny (czyli w sumie 8 godzin indywidualnych konwersacji + codzienne konsultacje mejlowe) wynosi 260 euro. Aby się zapisać, po prostu napiszcie do mnie poprzez formularz kontaktowy TUTAJ.

 

3. Konsultacje językowe dla języków: włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i angielskiego

Jeśli uczycie się któregoś z tych języków albo macie zamiar zacząć, mogę Wam pomóc ogarnąć chaos i wyznaczyć odpowiedni kierunek i strategię. Jeśli uczycie się języka od jakiegoś czasu i zauważacie, że utknęliście, nie robicie dalszych postępów, mogę Wam pomóc pokonać tę niefajną fazę i nadzorować postępy. Działa ta sama zasada, jak przy konwersacjach: albo stosujesz się do moich rad i wymagań – albo nie współpracujemy. Fakt, że nie uczę Cię bezpośrednio języka nic tutaj nie zmienia. Aby zamówić konsultacje językowe napisz do mnie TUTAJ. Również w tym przypadku konsultacje odbywają się na Skypie. Cena 3-godzinnego pakietu to 300 zł.

 

S1030152 - Kopie - Kopie

 

 

 

Co o Boot camp’ie mówią uczennice…

 

Ewa Galczak (31 lat)

Jestem zafascynowana pasją Sandry do nauki języków obcych, odkąd zaczęłam zaglądać na jej blog. Od początku bardzo uważnie słuchałam jej rad i sugestii dotyczących sposobu nauki, po czym z radością zauważałam postępy. W związku z tym, że zaczynam prowadzić własną firmę, a moimi klientami są osoby niemieckojęzyczne, postanowiłam, że muszę “pójść na całość”, zacząć uczyć się jeszcze intensywniej i zmotywować się do poświęcenia językowi znacznie więcej czasu. Wtedy pomyślałam o lekcjach z personalnym nauczycielem, oczywiście od razu przyszła mi do głowy Sandra.
Sandra jest nauczycielem na pewno bardzo wymagajacym, nie ma możliwosci pominięcia czegoś, improwizacji, gdy nie przeczyta się tekstu bądź nie obejrzy filmu. Sandra bardzo angażuje się we współpracę z uczniem i wymaga tego samego. Nie traci czasu na czytanie tekstu podczas zajęć, bądź robienie ćwiczeń z podręcznika, takie rzeczy robimy po lekcji, a ona także sprawdza je poza lekcją. W pełni wykorzystuje czas na to, aby udoskonalić naszą znajomość języka- jeśli chodzi o gramatykę, słownictwo, składnię. Słychać, że Sandra zna niemiecki na bardzo wysokim poziomie, że jest to język którym posługuje się swobodnie, który ją otacza. Jest bardzo spostrzegawcza i konsekwentna, pomogła mi wyeliminować zakorzenione głęboko błędy, które popełniałam od początku używania języka, nie zdając sobie z nich sprawy; nauczyła używać rodzajników (i to poprawnie!;)), co jest chyba największą zmorą uczących się języka niemieckiego.
Polecam kurs z Sandrą każdemu, kto chce nauczyć się niemieckiego, zarówno osobom rozpoczynającym naukę jak i tym zaawansowanym, które chcą w dość krótkim czasie udoskonalić swój język. Językowy Boot camp pozwolił mi szlifować każdą umiejętność językową- rozumienie, mówienie, czytanie i pisanie. Po miesięcznym kursie zyskałam też dobry nawyk codziennej nauki.

[spacer style=”1″]

 

Dorota Wild (34 lata)

Sandra to wspaniały nauczyciel. Lekcje prowadzone przez nią są bardzo efektywne. Przede wszystkim program nauczania dostosowuje do potrzeb i braków kursanta. Dla mnie  to wyjątkowo korzystne. Podobnie jak sama idea nauki przez Skype, bez wychodzenia z domu, bez straty tak cennego czasu na dojazdy. Zdecydowanie polecam naukę języków pod okiem Sandry!!! To profesjonalny, kompetentny i wymagający nauczyciel a dodatkowo przesympatyczna osoba. Zestaw tych cech motywuje do działania, nauki i czynienia językowych postępów.  Z pewnością będę nadal korzystać z jej usług i wszystkich do tego zachęcam.

 

[spacer style=”1″]

Marta Prozorowska (29 lat)

Uczę się niemieckiego z Sandrą od 4 miesięcy. Z początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona do nauki języka przez Skype. Postanowiłam jednak spróbować, zwłaszcza, że od ponad roku obserwowałam jej bloga. Po pierwszej lekcji próbnej szybko zmieniłam zdanie. Sandra jest wymagającym nauczycielem, naprawdę wkłada wiele serca w przekazywanie wiedzy. Jest moim największym motywatorem, ponieważ wiedząc ile czasu poświęca na przygotowanie materiałów dla mnie, automatycznie nie chce jej zawieść. Dzięki temu kursowi usystematyzowałam moją naukę, a przede wszystkim czuję, że zrobiłam duże postępy. Zwłaszcza, że zaczęłam zwracać uwagę na błędy innych. Mieszkam od 3 lat za granicą i dużo pracuję, dlatego też trudno by mi było znaleźć pasujący do mnie godzinowo kurs językowy. Uważam, że taka forma jest najlepsza, tym bardziej, że nauczyciela ma się „w całości” dla siebie. Najbardziej zależało mi na konwersacji i to właśnie najbardziej podoba mi się w nauce z Sandrą, dzięki niej się otworzyłam i przede wszystkim zaczęłam mówić poprawnie.

 

[spacer style=”1″]

Marta Trzeciak (18 lat)

Sandra jest niezwykle miłą, sympatyczną i otwartą osobą. Tylko od nas zależy ile się nauczymy, nie wprowadza żadnego rodzaju ograniczeń. Jest nauczycielem z serii tych ,,pozytywnie upierdliwych”. W żadnym wypadku nie przymknie oka na 2 razy powtórzony błąd. Podejrzewam, że po dłuższej znajomości możemy nabyć skłonności purysty językowego terroryzującego całe swoje otocznie ;) Ale na poważnie: mnie kurs przede wszystkim otworzył oczy na popełniane błędy (ach te przymiotniki…) i pozwolił na stopniowe, powolne i żmudne korygowanie ich, nie tylko w trakcie trwania, ale może przede wszystkim już po zakończeniu kursu. Kolejną rzeczą, którą  wyniosłam z lekcji z Sandrą to nie poddawać się po pierwszych 15 nieudanych próbach (no może lekko wyolbrzymiam), w każdym razie w pamięć zapadły mi oglądane po 30 razy filmy, z których za 1 razem nie rozumiałam nic, za 30 razem większość. No i przede wszystkim duży kopniak motywacji i pozytywnej energii, bo jak tu się nie starać, gdy Sandra jest tak niesamowicie zaangażowana i poświęca nam tyle energii? Podsumowując serdecznie polecam, dla mnie był to tylko miesiąc kursu, ale zarazem lekcja, z której będę już czerpać chyba do końca życia, bo może nie dostałam jakichś konkretnych ,,złotych metod” nauki, ale moje myślenie na temat nauki języka i podejście do niego obróciło się o 180 stopni ( a zauważyłam to tak naprawdę chyba już 2 tygodnie po zakończeniu kursu).

 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookies. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij