BOOT CAMP Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Megaintensywny pakiet z codziennymi  spotkaniami i indywidualną opieką!
Każdy poziom!

CO DAJE CI INTENSYWNY KURS BOOT CAMP Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO?

1. Poprawisz swoje stare błędy, które być może popełniasz od lat.
2. Nauczysz się lepiej pisać teksty o przeróżnym przeznaczeniu.
3. Będziesz intensywnie pracować nad zdolnością mówienia i zaczniesz mówić bardziej poprawnie.
4. Poznasz dziesiątki nowych słów.
5. Nauczysz się jak wykorzystywać zasoby Internetu do dalszej samodzielnej nauki.
6. Nauczysz się wykonywać najlepsze ćwiczenia, które realnie pomagają Ci w doskonaleniu języka.
7. Nabędziesz regularności w nauce

 

JAK WYGLĄDA TAKI INTENSYWNY PROGRAM BOOT CAMP?

1. Każdego dnia łączymy się na 55 minut na Skype, od poniedziałku do piątku w ustalonej, dogodnej dla nas obojga godzinie.
2. Prowadzę z Tobą lekcje niemieckiego każdego dnia i pilnuję, abyś się uczyła również poza lekcjami.
3. Koncentrujemy się dokładnie na tym, gdzie w języku niemieckim masz braki i pracujemy głównie nad tym.
4. Ćwiczymy intensywnie wszystkie cztery aspekty języka: mówienie, pisanie, ćwiczenie i słuchanie.
5. Intensywnie uzupełniamy gramatykę za pomocą mojej autorskiej metody “hakowania gramatyki”.
6. Mówię Ci co masz konkretnie zrobić – a Ty to robisz. Dostajesz ode mnie spersonalizowane zadania przygotowane tylko dla Ciebie.

 

CZEGO NIE ROBIMY PODCZAS INTENSYWNEGO PROGRAMU BOOT CAMP?

1. Nie tracimy czasu na wspólne czytanie materiałów. Wszystko przygotowujesz sama przed lekcją.
2. Nie tracimy czasu na robienie zadań gramatycznych podczas lekcji. Jeśli powinnaś jakieś wykonać, robisz je sama a wspólnie wyjaśniamy tylko wątpliwości.
3. Nie korzystamy z nudnych tekstów podręcznikowych. Mówimy o tym, co Cię interesuje najbardziej.

 

CZEGO WYMAGAM OD UCZESTNIKÓW BOOT CAMPU?

1. Stosowania się do moich wskazówek.
2. Przygotowywania się do lekcji i odrabiania przydzielonych zadań.
3. Bojowego nastawienia, bo wiesz, że dasz radę, nawet jeśli na początku będzie bardzo trudno.
4. Przede wszystkim: zaufania! Gwarantuję Ci, że ja wiem o Twoim niemieckim wszystko. Wiem co potrafisz, a czego nie. Nawet jeśli Ty tego nie wiesz i wydaje Ci się inaczej :)

 

CZY INTENSYWNY BOOT CAMP JEST DLA CIEBIE? JEST ON SKIEROWANY DO OSÓB:

1. które w krótkim czasie chcą nauczyć się języka niemieckiego i swobodnie się nim posługiwać.
2. które chcą śmigać w gramatyce i mówić poprawnie!
3. które chcą skorygować błędy, które były ignorowane latami!
4. które chcą poznać prawdziwy język, ładny, porządny, ale również taki, którym posługują się Niemcy! Nie sztuczny z książek.
5. które lubią wyzwania.
6. które nie boją się ciężkiej pracy i nie szukają fałszywej drogi na skróty.
7. które chcą się przygotować do zdawania egzaminu certyfikującego na dowolnym poziomie.
8. które chcą wyjechać za granicę niemieckojęzyczną lub tam mieszkają.
9. które uczą się języka niemieckiego pod kątem pracy zawodowej.

 

ILE CZASU DZIENNIE TRZEBA ZAINWESTOWAĆ W PRZEJŚCIE KURSU?

Czas, który uczestnicy muszą przeznaczyć dziennie na naukę niemieckiego zaczyna się od dwóch godzin: jedną stanowi rozmowa ze mną, drugą praca samodzielna. Ale to wersja dla osób znających już język niemiecki na dobrym poziomie. Początkujący uczestnicy /średnio-zaawansowani przeznaczyć muszą na język niemiecki co najmniej 3 godziny dziennie. Oszukiwać się nie da, bo ja wszystko widzę, wszystko słyszę, wszystko wiem, wiem dokładnie co myślisz, jak myślisz i dlaczego. Pamiętam każdy Twój błąd, ale też każdy sukces i postęp. Więc… KEINE GNADE! :)

 

DLACZEGO TEN KURS JEST TAK WYMAGAJĄCY?

Ponieważ ja podchodzę do nauki języka poważnie. Chcę, aby moi uczniowie czuli i widzieli efekty. Nie biorę pieniędzy za przerabianie podręcznika, co każdy może robić sam. Chcę czuć się fair w stosunku do Ciebie i do siebie, dlatego zależy mi, aby ten kurs był jak najbardziej skuteczny.

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Aby zapisać się na intensywny BOOT CAMP wystarczy do mnie napisać poprzez formularz kontaktowy poniżej. Mogę wtedy rozwiać Twoje ewentualne wątpliwości i ustalić z Tobą sprawy organizacyjne (początek, godzina itp.) Liczba miejsc jest ograniczona, jednak kurs można rozpocząć w dowolnym momencie, jeśli uda nam się ustalić pasujące obu stronom terminy. Napisanie do mnie NIE jest równoznaczne z zapisaniem się  na kurs. Możesz po prostu napisać, jeśli masz konkretne pytania i chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej o kursie.

INTENSYWNY BOOT CAMP KOSZTUJE 2560PLN ZA CAŁY MIESIĄC (16 godzin spotkań indywidualnych, po 55 minut każde, przez 16 kolejnych dni roboczych)

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA BOOT CAMP

Uwaga! Zanim do mnie napiszesz, przejrzyj materiały na moim kanale YouTube! Nie przyjmuję na zajęcia osób, które nie znają mojego podejścia do nauki języków.

Druga uwaga! Opłaty za kurs można dokonać tylko po spotkaniach kwalifikacyjnych i tylko poprzez przelew z POLSKIEGO konta bankowego.

 

Nauczanie to moja życiowa misja :) Uwielbiam to robić i uważam, że to jet MÓJ zawód! A jakim jestem nauczycielem? Według testu Gallupa moimi najmocniejszymi stronami są:
Uczenie się: Potrafię się uczyć i potrafię swoją skuteczną naukę przenieść na moich uczniów. Wiem, jak się uczyć, ponieważ uczenie się, a teraz również nauczanie, to coś, co uwielbiałam zawsze. Uczę się czegoś przez cały czas! Jeśli nie jest to nowy język, to są to inne ciekawe i przydatne rzeczy :)
Indywidualizacja: Instynktownie zwracam uwagę na styl myślenia danej osoby i dlatego moje kursy i zadania są ukierunkowane na konkretnego ucznia. Według Instytutu Gallupa to właśnie dlatego potrafię z każdego wyciągnąć maksimum.
Intelekt: W moim przypadku ta cecha znajduje ujście w opracowywaniu koncepcji skutecznej nauki, zarówno dla osób indywidualnych jak i na moich grupowych szkoleniach online. Znajdywanie rozwiązań, rozkminianie przeszkód, stawianie sobie pytań oraz analizowanie szczegółów to moje ulubione aktywności.

Jestem niezmiernie zachwycony miesięcznym, bardzo intensywnym kursem, który prowadziła Sandra. Przyznaję, że jest ona niesamowitym nauczycielem, który ofiarowuje ze swojej strony olbrzymie pokłady zaangażowania, a od ucznia wymaga w zamian sumienności i pracowitości. W moim przypadku, dzięki codziennej nauce oraz nucie pozytywnego “terroru” Sandry, znajomość języka niemieckiego podskoczyła o całe dwa poziomy w bardzo krótkim czasie. Już kilkudniowa nauka dała pozytywne efekty – byłem w stanie zrozumieć swój pierwszy film z serwisu ardmediathek.de. Naprawdę super uczucie! Ja swoje cele osiągnąłem.

Jakub Czepek (25lat)

Lekcje z Sandrą pokazały mi, jak mogę wykorzystać Internet w codziennej nauce niemieckiego oraz że nie musi być to ciągłe wkuwanie słówek z listy czy realizowanie podręcznika. W czasie zajęć rozmawiałyśmy na interesujące mnie tematy, dzięki czemu przygotowywanie się na kolejną lekcję było dla mnie ciekawe, a ponadto poznawałam nowe słownictwo – inne niż typowo „podręcznikowe”. Dodatkowym motywatorem było to, że zajęcia odbywały się bardzo często, co zmuszało mnie do systematycznej nauki.

Julia Zygała (17 lat)

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA BOOT CAMP