OPINIE UCZNIÓW O BOOT CAMPIE

Jeśli chcesz ze mną popracować na swoim językiem, do wyboru masz kilka opcji w zależności od Twoich potrzeb. Możesz się ze mną skontaktować, jeśli masz przestój w nauce języka i nie wiesz co dalej. Albo możesz dołączyć do intensywnego miesięcznego programu z językiem niemieckim, włoskim lub angielskim. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na mój temat skocz do zakładki O mnie.

Musisz wiedzieć jedną ważną rzecz: daję wiele i wiele wymagam. Pracy. I zaangażowania. Nie toleruję lenistwa  i wyrzucania pieniędzy w błoto. Jeśli uczysz się ze mną, to przygotuj się na totalny boot camp językowy. Niech Cię nie zmyli moja miła powierzchowność na nagraniach z Youtube ;). Jeśli nie masz ochoty na taką intensywną pracę, nie zamawiaj lekcji. Jeśli to ja zauważę, że nie pracujesz i nie stosujesz do moich rad – zakończę współpracę.

OCENA BYŁYCH KURSANTÓW

Odbyłam Boot Camp językowy z Sandrą i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że to były najlepiej zainwestowane pieniądze. Sandra jest bardzo wymagającym nauczycielem, niczego nie odpuszcza, nie daje gotowych rozwiązań ale przede wszystkim jest ogromnym wsparciem. Zaczynałam totalnie zielona, ale nie było żadnej taryfy ulgowej. Z każdą lekcją zauważałam, że potrafię więcej, to było bardzo motywujące. Oczywiście trzeba się dużo napracować, ale nie ma się o co martwić, Sandra wie jak sprawić, żeby nam się chciało, po prostu niczego nie da się przed nią ukryć i na mnie to działało. Potrafiła złamać mojego “lenia” i myśl, że nie mam talentu do języków. Dla mnie najważniejsze jest to, że Sandra pokazała mi wiele sposobów na naukę języka, które wykorzystuję w nauce już samodzielnej. Zauważyłam też, że po przyjeździe do Niemiec, jeśli jestem zmuszona do kontaktu po niemiecku, zawsze się przygotowuję w taki sposób, jak przygotowywałam się do lekcji z Sandrą i próbuję powiedzieć coś jak najbardziej poprawnie. Wcześniej pewnie próbowałabym na migi :) Na sam koniec warto powiedzieć, że Sandra jest bardzo elastyczna jeśli chodzi o godziny lekcji, dla mnie to było istotne bo w czasie Boot Campu miałam mnóstwo innych obowiązków i miałam obawy czy to się uda pogodzić. Na szczęście dało się :) Poza tym to szalenie sympatyczna osoba, która tworzy bardzo miłą atmosferę :)

Aleksandra Dolatta (25 lat)

Uczyłam się niemieckiego z Sandrą przez 4 miesiące. Z początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona do nauki języka przez Skype. Postanowiłam jednak spróbować, zwłaszcza, że od ponad roku obserwowałam jej bloga. Po pierwszej lekcji próbnej szybko zmieniłam zdanie. Sandra jest wymagającym nauczycielem, naprawdę wkłada wiele serca w przekazywanie wiedzy. Jest moim największym motywatorem, ponieważ wiedząc ile czasu poświęca na przygotowanie materiałów dla mnie, automatycznie nie chce jej zawieść. Dzięki temu kursowi usystematyzowałam moją naukę, a przede wszystkim czuję, że zrobiłam duże postępy. Zwłaszcza, że zaczęłam zwracać uwagę na błędy innych. Mieszkam od 3 lat za granicą i dużo pracuję, dlatego też trudno by mi było znaleźć pasujący do mnie godzinowo kurs językowy. Uważam, że taka forma jest najlepsza, tym bardziej, że nauczyciela ma się „w całości” dla siebie. Najbardziej zależało mi na konwersacji i to właśnie najbardziej podoba mi się w nauce z Sandrą, dzięki niej się otworzyłam i przede wszystkim zaczęłam mówić poprawnie.

Marta Prozorowska (29 lat)

Jestem niezmiernie zachwycony miesięcznym, bardzo intensywnym kursem, który prowadziła Sandra. Przyznaję, że jest ona niesamowitym nauczycielem, który ofiarowuje ze swojej strony olbrzymie pokłady zaangażowania, a od ucznia wymaga w zamian sumienności i pracowitości. W moim przypadku, dzięki codziennej nauce oraz nucie pozytywnego “terroru” Sandry, znajomość języka niemieckiego podskoczyła o całe dwa poziomy w bardzo krótkim czasie. Już kilkudniowa nauka dała pozytywne efekty – byłem w stanie zrozumieć swój pierwszy film z serwisu ardmediathek.de. Naprawdę super uczucie! Ja swoje cele osiągnąłem.

Jakub Czepek (25lat)

Zaczęłam się uczyć języka niemieckiego w liceum i po półtorej roku postanowiłam, że chcę zdać z niego maturę. Byłam zbyt początkująca, by dać sobie radę sama i oprócz szkoły potrzebowałam czegoś innego, co szybko poprawi mój niemiecki. Metodzie, która jest wykorzystywana do nauki języków w szkole, można wiele zarzucić. Sandra uczy zupełnie inaczej. Co najważniejsze, dostałam indywidualne podejście. W końcu miałam więcej okazji do rozmawiania, przede wszystkim o codziennych sytuacjach, ale też na konkretne tematy. Sandra nauczała mnie i pod maturę, co oczywiste, bo to jest aktualnie mój cel, i pod prawdziwe życie. Niesamowicie szybko wyłapuje wszystkie popełniane błędy, czy to w gramatyce, czy w wymowie. Zauważa, co sprawia największe problemy i na tym się skupia, dokładnie pilnuje, byśmy wyeliminowali błędy. Prawie nigdy nie dostawałam gotowych rozwiązań – jeśli zrobiłam błąd, to sama musiałam jeszcze raz przeanalizować to, co powiedziałam, bądź napisałam i z pomocą Sandry go naprawić. Ta wiara Sandry zdecydowanie była jedną z większych motywacji – jeśli ona uważa, że potrafię, to tak mus być! :D Sandra pomogła mi również zbudować na nowo – tym razem solidne – podstawy gramatyki, poprawiła moje słownictwo i wytłumaczyła przypadki. Przez pierwsze kilka lekcji niesamowicie się stresowałam, bo myślałam o Sandrze jak o każdym innym nauczycielu. Szybko zdążyłam jednak zmienić nastawienie i spotkania z Sandrą stały się bardziej jak spotkania z bliską znajomą, co jeszcze bardziej zachęcało mnie do nauki. Długo zastanawiałam się nad udziałem w Boot Campie, ale efekty spotkań z Sandrą są niesamowite i nie zmieniłabym swojej decyzji.

Joanna Chołołowicz (17 lat)

Jestem zafascynowana pasją Sandry do nauki języków obcych, odkąd zaczęłam zaglądać na jej blog. Od początku bardzo uważnie słuchałam jej rad i sugestii dotyczących sposobu nauki, po czym z radością zauważałam postępy. W związku z tym, że zaczynam prowadzić własną firmę, a moimi klientami są osoby niemieckojęzyczne, postanowiłam, że muszę „pójść na całość”, zacząć uczyć się jeszcze intensywniej i zmotywować się do poświęcenia językowi znacznie więcej czasu. Wtedy pomyślałam o lekcjach z personalnym nauczycielem, oczywiście od razu przyszła mi do głowy Sandra.
Sandra jest nauczycielem na pewno bardzo wymagającym, nie ma możliwości pominięcia czegoś, improwizacji, gdy nie przeczyta się tekstu bądź nie obejrzy filmu. Sandra bardzo angażuje się we współpracę z uczniem i wymaga tego samego. Nie traci czasu na czytanie tekstu podczas zajęć, bądź robienie ćwiczeń z podręcznika, takie rzeczy robimy po lekcji, a ona także sprawdza je poza lekcją. W pełni wykorzystuje czas na to, aby udoskonalić naszą znajomość języka- jeśli chodzi o gramatykę, słownictwo, składnię. Słychać, że Sandra zna niemiecki na bardzo wysokim poziomie, że jest to język którym posługuje się swobodnie, który ją otacza. Jest bardzo spostrzegawcza i konsekwentna, pomogła mi wyeliminować zakorzenione głęboko błędy, które popełniałam od początku używania języka, nie zdając sobie z nich sprawy; nauczyła używać rodzajników (i to poprawnie!;)), co jest chyba największą zmorą uczących się języka niemieckiego.
Polecam kurs z Sandrą każdemu, kto chce nauczyć się niemieckiego, zarówno osobom rozpoczynającym naukę jak i tym zaawansowanym, które chcą w dość krótkim czasie udoskonalić swój język. Językowy Boot camp pozwolił mi szlifować każdą umiejętność językową- rozumienie, mówienie, czytanie i pisanie. Po miesięcznym kursie zyskałam też dobry nawyk codziennej nauki.

Ewa Galczak (31 lat) www.homesweethome.lu

Sandra to wspaniały nauczyciel. Lekcje prowadzone przez nią są bardzo efektywne. Przede wszystkim program nauczania dostosowuje do potrzeb i braków kursanta. Dla mnie  to wyjątkowo korzystne. Podobnie jak sama idea nauki przez Skype, bez wychodzenia z domu, bez straty tak cennego czasu na dojazdy. Zdecydowanie polecam naukę języków pod okiem Sandry!!! To profesjonalny, kompetentny i wymagający nauczyciel a dodatkowo przesympatyczna osoba. Zestaw tych cech motywuje do działania, nauki i czynienia językowych postępów.  Z pewnością będę nadal korzystać z jej usług i wszystkich do tego zachęcam.

Dorota Wild (34 lata)

Sandra jest niezwykle miłą, sympatyczną i otwartą osobą. Tylko od nas zależy ile się nauczymy, nie wprowadza żadnego rodzaju ograniczeń. Jest nauczycielem z serii tych ,,pozytywnie upierdliwych”. W żadnym wypadku nie przymknie oka na 2 razy powtórzony błąd. Podejrzewam, że po dłuższej znajomości możemy nabyć skłonności purysty językowego terroryzującego całe swoje otocznie :) Ale na poważnie: mnie kurs przede wszystkim otworzył oczy na popełniane błędy (ach te przymiotniki…) i pozwolił na stopniowe, powolne i żmudne korygowanie ich, nie tylko w trakcie trwania, ale może przede wszystkim już po zakończeniu kursu. Kolejną rzeczą, którą  wyniosłam z lekcji z Sandrą to nie poddawać się po pierwszych 15 nieudanych próbach (no może lekko wyolbrzymiam), w każdym razie w pamięć zapadły mi oglądane po 30 razy filmy, z których za 1 razem nie rozumiałam nic, za 30 razem większość. No i przede wszystkim duży kopniak motywacji i pozytywnej energii, bo jak tu się nie starać, gdy Sandra jest tak niesamowicie zaangażowana i poświęca nam tyle energii? Podsumowując serdecznie polecam, dla mnie był to tylko miesiąc kursu, ale zarazem lekcja, z której będę już czerpać chyba do końca życia, bo może nie dostałam jakichś konkretnych ,,złotych metod” nauki, ale moje myślenie na temat nauki języka i podejście do niego obróciło się o 180 stopni ( a zauważyłam to tak naprawdę chyba już 2 tygodnie po zakończeniu kursu).

Marta Trzeciak (18 lat)

Lekcje z Sandrą pokazały mi, jak mogę wykorzystać Internet w codziennej nauce niemieckiego oraz że nie musi być to ciągłe wkuwanie słówek z listy czy realizowanie podręcznika. W czasie zajęć rozmawiałyśmy na interesujące mnie tematy, dzięki czemu przygotowywanie się na kolejną lekcję było dla mnie ciekawe, a ponadto poznawałam nowe słownictwo – inne niż typowo „podręcznikowe”. Dodatkowym motywatorem było to, że zajęcia odbywały się bardzo często, co zmuszało mnie do systematycznej nauki.

Julia Zygała (17 lat)

Odbyłam Boot Camp językowy z Sandrą i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że to były najlepiej zainwestowane pieniądze. Sandra jest bardzo wymagającym nauczycielem, niczego nie odpuszcza, nie daje gotowych rozwiązań ale przede wszystkim jest ogromnym wsparciem. Zaczynałam totalnie zielona, ale nie było żadnej taryfy ulgowej. Z każdą lekcją zauważałam, że potrafię więcej, to było bardzo motywujące. Oczywiście trzeba się dużo napracować, ale nie ma się o co martwić, Sandra wie jak sprawić, żeby nam się chciało, po prostu niczego nie da się przed nią ukryć i na mnie to działało. Potrafiła złamać mojego “lenia” i myśl, że nie mam talentu do języków. Dla mnie najważniejsze jest to, że Sandra pokazała mi wiele sposobów na naukę języka, które wykorzystuję w nauce już samodzielnej. Zauważyłam też, że po przyjeździe do Niemiec, jeśli jestem zmuszona do kontaktu po niemiecku, zawsze się przygotowuję w taki sposób, jak przygotowywałam się do lekcji z Sandrą i próbuję powiedzieć coś jak najbardziej poprawnie. Wcześniej pewnie próbowałabym na migi :) Na sam koniec warto powiedzieć, że Sandra jest bardzo elastyczna jeśli chodzi o godziny lekcji, dla mnie to było istotne bo w czasie Boot Campu miałam mnóstwo innych obowiązków i miałam obawy czy to się uda pogodzić. Na szczęście dało się :) Poza tym to szalenie sympatyczna osoba, która tworzy bardzo miłą atmosferę :)

Aleksandra Dolatta (25 lat)

Jestem zafascynowana pasją Sandry do nauki języków obcych, odkąd zaczęłam zaglądać na jej blog. Od początku bardzo uważnie słuchałam jej rad i sugestii dotyczących sposobu nauki, po czym z radością zauważałam postępy. W związku z tym, że zaczynam prowadzić własną firmę, a moimi klientami są osoby niemieckojęzyczne, postanowiłam, że muszę „pójść na całość”, zacząć uczyć się jeszcze intensywniej i zmotywować się do poświęcenia językowi znacznie więcej czasu. Wtedy pomyślałam o lekcjach z personalnym nauczycielem, oczywiście od razu przyszła mi do głowy Sandra.
Sandra jest nauczycielem na pewno bardzo wymagającym, nie ma możliwości pominięcia czegoś, improwizacji, gdy nie przeczyta się tekstu bądź nie obejrzy filmu. Sandra bardzo angażuje się we współpracę z uczniem i wymaga tego samego. Nie traci czasu na czytanie tekstu podczas zajęć, bądź robienie ćwiczeń z podręcznika, takie rzeczy robimy po lekcji, a ona także sprawdza je poza lekcją. W pełni wykorzystuje czas na to, aby udoskonalić naszą znajomość języka- jeśli chodzi o gramatykę, słownictwo, składnię. Słychać, że Sandra zna niemiecki na bardzo wysokim poziomie, że jest to język którym posługuje się swobodnie, który ją otacza. Jest bardzo spostrzegawcza i konsekwentna, pomogła mi wyeliminować zakorzenione głęboko błędy, które popełniałam od początku używania języka, nie zdając sobie z nich sprawy; nauczyła używać rodzajników (i to poprawnie!;)), co jest chyba największą zmorą uczących się języka niemieckiego.
Polecam kurs z Sandrą każdemu, kto chce nauczyć się niemieckiego, zarówno osobom rozpoczynającym naukę jak i tym zaawansowanym, które chcą w dość krótkim czasie udoskonalić swój język. Językowy Boot camp pozwolił mi szlifować każdą umiejętność językową- rozumienie, mówienie, czytanie i pisanie. Po miesięcznym kursie zyskałam też dobry nawyk codziennej nauki.

Ewa Galczak (31 lat) www.homesweethome.lu

Uczyłam się niemieckiego z Sandrą przez 4 miesiące. Z początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona do nauki języka przez Skype. Postanowiłam jednak spróbować, zwłaszcza, że od ponad roku obserwowałam jej bloga. Po pierwszej lekcji próbnej szybko zmieniłam zdanie. Sandra jest wymagającym nauczycielem, naprawdę wkłada wiele serca w przekazywanie wiedzy. Jest moim największym motywatorem, ponieważ wiedząc ile czasu poświęca na przygotowanie materiałów dla mnie, automatycznie nie chce jej zawieść. Dzięki temu kursowi usystematyzowałam moją naukę, a przede wszystkim czuję, że zrobiłam duże postępy. Zwłaszcza, że zaczęłam zwracać uwagę na błędy innych. Mieszkam od 3 lat za granicą i dużo pracuję, dlatego też trudno by mi było znaleźć pasujący do mnie godzinowo kurs językowy. Uważam, że taka forma jest najlepsza, tym bardziej, że nauczyciela ma się „w całości” dla siebie. Najbardziej zależało mi na konwersacji i to właśnie najbardziej podoba mi się w nauce z Sandrą, dzięki niej się otworzyłam i przede wszystkim zaczęłam mówić poprawnie.

Marta Prozorowska (29 lat)

Sandra to wspaniały nauczyciel. Lekcje prowadzone przez nią są bardzo efektywne. Przede wszystkim program nauczania dostosowuje do potrzeb i braków kursanta. Dla mnie  to wyjątkowo korzystne. Podobnie jak sama idea nauki przez Skype, bez wychodzenia z domu, bez straty tak cennego czasu na dojazdy. Zdecydowanie polecam naukę języków pod okiem Sandry!!! To profesjonalny, kompetentny i wymagający nauczyciel a dodatkowo przesympatyczna osoba. Zestaw tych cech motywuje do działania, nauki i czynienia językowych postępów.  Z pewnością będę nadal korzystać z jej usług i wszystkich do tego zachęcam.

Dorota Wild (34 lata)

Sandra jest niezwykle miłą, sympatyczną i otwartą osobą. Tylko od nas zależy ile się nauczymy, nie wprowadza żadnego rodzaju ograniczeń. Jest nauczycielem z serii tych ,,pozytywnie upierdliwych”. W żadnym wypadku nie przymknie oka na 2 razy powtórzony błąd. Podejrzewam, że po dłuższej znajomości możemy nabyć skłonności purysty językowego terroryzującego całe swoje otocznie ;) Ale na poważnie: mnie kurs przede wszystkim otworzył oczy na popełniane błędy (ach te przymiotniki…) i pozwolił na stopniowe, powolne i żmudne korygowanie ich, nie tylko w trakcie trwania, ale może przede wszystkim już po zakończeniu kursu. Kolejną rzeczą, którą  wyniosłam z lekcji z Sandrą to nie poddawać się po pierwszych 15 nieudanych próbach (no może lekko wyolbrzymiam), w każdym razie w pamięć zapadły mi oglądane po 30 razy filmy, z których za 1 razem nie rozumiałam nic, za 30 razem większość. No i przede wszystkim duży kopniak motywacji i pozytywnej energii, bo jak tu się nie starać, gdy Sandra jest tak niesamowicie zaangażowana i poświęca nam tyle energii? Podsumowując serdecznie polecam, dla mnie był to tylko miesiąc kursu, ale zarazem lekcja, z której będę już czerpać chyba do końca życia, bo może nie dostałam jakichś konkretnych ,,złotych metod” nauki, ale moje myślenie na temat nauki języka i podejście do niego obróciło się o 180 stopni ( a zauważyłam to tak naprawdę chyba już 2 tygodnie po zakończeniu kursu).

Marta Trzeciak (18 lat)

Jestem niezmiernie zachwycony miesięcznym, bardzo intensywnym kursem, który prowadziła Sandra. Przyznaję, że jest ona niesamowitym nauczycielem, który ofiarowuje ze swojej strony olbrzymie pokłady zaangażowania, a od ucznia wymaga w zamian sumienności i pracowitości. W moim przypadku, dzięki codziennej nauce oraz nucie pozytywnego “terroru” Sandry, znajomość języka niemieckiego podskoczyła o całe dwa poziomy w bardzo krótkim czasie. Już kilkudniowa nauka dała pozytywne efekty – byłem w stanie zrozumieć swój pierwszy film z serwisu ardmediathek.de. Naprawdę super uczucie! Ja swoje cele osiągnąłem.

Jakub Czepek (25lat)

Lekcje z Sandrą pokazały mi, jak mogę wykorzystać Internet w codziennej nauce niemieckiego oraz że nie musi być to ciągłe wkuwanie słówek z listy czy realizowanie podręcznika. W czasie zajęć rozmawiałyśmy na interesujące mnie tematy, dzięki czemu przygotowywanie się na kolejną lekcję było dla mnie ciekawe, a ponadto poznawałam nowe słownictwo – inne niż typowo „podręcznikowe”. Dodatkowym motywatorem było to, że zajęcia odbywały się bardzo często, co zmuszało mnie do systematycznej nauki.

Julia Zygała (17 lat)

Zaczęłam się uczyć języka niemieckiego w liceum i po półtorej roku postanowiłam, że chcę zdać
z niego maturę. Byłam zbyt początkująca, by dać sobie radę sama i oprócz szkoły potrzebowałam czegoś
innego, co szybko poprawi mój niemiecki.
Metodzie, która jest wykorzystywana do nauki języków w szkole, można wiele zarzucić. Sandra
uczy zupełnie inaczej. Co najważniejsze, dostałam indywidualne podejście. W końcu miałam więcej
okazji do rozmawiania, przede wszystkim o codziennych sytuacjach, ale też na konkretne tematy. Sandra
nauczała mnie i pod maturę, co oczywiste, bo to jest aktualnie mój cel, i pod prawdziwe życie.
Niesamowicie szybko wyłapuje wszystkie popełniane błędy, czy to w gramatyce, czy w wymowie.
Zauważa, co sprawia największe problemy i na tym się skupia, dokładnie pilnuje, byśmy wyeliminowali
błędy. Prawie nigdy nie dostawałam gotowych rozwiązań – jeśli zrobiłam błąd, to sama musiałam jeszcze
raz przeanalizować to, co powiedziałam, bądź napisałam i z pomocą Sandry go naprawić. Ta wiara
Sandry zdecydowanie była jedną z większych motywacji – jeśli ona uważa, że potrafię, to tak mus być!
:D Sandra pomogła mi również zbudować na nowo – tym razem solidne – podstawy gramatyki, poprawiła
moje słownictwo i wytłumaczyła przypadki.
Przez pierwsze kilka lekcji niesamowicie się stresowałam, bo myślałam o Sandrze jak o każdym
innym nauczycielu. Szybko zdążyłam jednak zmienić nastawienie i spotkania z Sandrą stały się bardziej
jak spotkania z bliską znajomą, co jeszcze bardziej zachęcało mnie do nauki. Długo zastanawiałam się nad udziałem w Boot Campie, ale efekty spotkań z Sandrą są niesamowite i nie zmieniłabym swojej decyzji.

 

Joanna Chołołowicz (17 lat)

Strona korzysta z plików cookies. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w Twojej przeglądarce.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij